Dzień Chłopaka

Stało się już tradycją ,że w każdej klasie w szkole Podstawowej w Wólce w dniu 30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka.

Przy współpracy z Rodzicami takie święto obchodzili również chłopcy w klasie II i III. W tym dniu nie zabrakło również w klasie zabawy. Dzieci doskonale bawiły się w kalambury, rozwiązywały zagadki, karmiły się wzajemnie herbatnikami mając zawiązane oczy. Najśmieszniejsze było jednak zjadanie jabłka zawieszonego na sznurku, które trzymane było przez kolegę albo koleżankę, nie wolno było pomagać sobie rękami. Wszyscy chłopcy otrzymali upominki. Uczniowie częstowali się pizzą oraz słodkim batonikiem.

Dzień ChłopakaDzień Chłopaka

/Elżbieta Kawska/