XXVI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie dla Szkół Podstawowych

W dniu 18 listopada 2022r. dwie uczennice z klasy VI naszej szkoły wzięły udział w XXVI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Fryderyku Chopinie dla Szkół Podstawowych, który odbywał się w Szafarni.

Przygotowując się do konkursu dziewczynki korzystały z bogatych źródeł wiedzy pod czujnym okiem Elżbiety Kawskiej. Patrycja Koszytkowska i Karolina Bogucka musiały  bowiem wykazać się dużą znajomością faktów z  życia i twórczości Fryderyka Chopina, oraz ogólną wiedzą muzyczną. Po dwóch etapach konkursu okazało się ,że zajęły II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs o Chopinie

/Elżbieta Kawska/