Gala wręczenia stypendiów

19 października w hali sportowej SP w Skępem odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów Burmistrza Miasta i Gminy Skępe. Stypendia przeznaczone są dla najzdolniejszych przedstawicieli dzieci i młodzieży z naszego regionu. Można je otrzymać w następujących kategoriach: stypendium naukowe, stypendium artystyczne, stypendium sportowe. Nagrody w formie pieniężnej wynosiły w tym roku od 350 do 850 złotych.

Wśród laureatów tej ważnej nagrody znaleźli się następujący uczniowie naszej szkoły:

- Krzysztof Abramowicz (obecnie uczeń LO w Lipnie)  – otrzymał stypendium naukowe II stopnia,

- Kamil Kępiński (uczeń klasy ósmej) – stypendium artystyczne I stopnia,

- Karolina Bogucka (uczennica klasy piątej) – stypendium artystyczne I stopnia.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Gościem gali była pani Aneta Jędrzejewska, członkini zarządu województwa kujawsko-pomorskiego, która pogratulowała uzdolnionej młodzieży sukcesów, dostrzegając jednocześnie ogromny wkład rodziców włożony w wychowanie dzieci. Pan burmistrz, Piotr Wojciechowski, podziękował też nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursów. Podziękowania otrzymały panie – Magdalena Grzelak i Karolina Tomicka.

/M. Grzelak/