Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Szanowni Państwo za nami 30. jubileuszowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Choć nie mogliśmy go zorganizować w tradycyjny sposób społeczność Szkoły Podstawowej w Wólce przyłączyła się do Sztabu #6522

Szkoły Podstawowej im. G.  Zielińskiego w Skępem.

Rozliczenie puszek kwestorskich- zebrano 712,39 zł

Nasza wolontariuszka uczennica kl. II Julia Sobecka wraz z przedstawicielką Samorządu Uczniowskiego Karoliną Bogucką  zbierały pieniądze do puszek kwestorskich.

Mimo zimowej pogody i warunków atmosferycznych, śnieg nie ochłodził  ich zapału do kwestowania.

Brać strażacka z Wólki czuwała nad bezpieczeństwem Wolontariuszy a Społeczność Wólki chętnie włączyła się w zbiórkę.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć tę niezwykłą akcję.

TEMAT 30 FINAŁU:

"PRZEJRZYJ NA OCZY. GRAMY DLA OKULISTYKI DZIECIĘCEJ"

Mieszkańcy Wólki wrzucający datek do puszki kwestorskiejMieszkańcy Wólki wrzucający datek do puszki kwestorskiej

Autor: Martyna Sobecka