Wyniki plebiscytu edukacyjnego 2021

Jest nam bardzo miło poinformować wszystkich, iż Szkoła Podstawowa w Wólce wraz z  nauczycielką oddziału przedszkolnego, panią Martyną Sobecką, zostały zgłoszone przez Rodziców do Plebiscytu Edukacyjnego Kujaw   i Pomorza  2021 Expressu Bydgoskiego, Gazety Pomorskiej i Nowości - Dziennika Toruńskiego.

Jest  to przegląd najbardziej docenianych przez czytelników nauczycieli i placówek edukacyjnych województwa kujawsko- pomorskiego.  Etap powiatowy  trwał od 25 października do 30 listopada, a wojewódzki  od 6 do 14 grudnia.

Podczas uroczystej  gali, która odbyła się 3 marca, padły słowa, które bardzo ucieszyły naszą społeczność:  Szkoła Podstawowa w Wólce, w kategorii Szkoła Roku, zajęła pierwsze miejsce w powiecie lipnowskim i znakomite dwunaste miejsce w województwie kujawsko-pomorskim, natomiast  pani Martyna Sobecka – w kategorii nauczyciel przedszkola zajęła czwarte miejsce w powiecie.

Taki sukces nie byłby możliwy bez ogromnego zaangażowania ze strony Rodziców. W imieniu całej społeczności szkolnej oraz pani Martyny Sobeckiej dziękuję  za zgłoszenie do plebiscytu. Jest to dla nas ogromny zaszczyt. Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy Państwa zaufania.

Relację z gali można obejrzeć korzystając z linku: https://vimeo.com/684159600

Plebiscyt