Konkurs wokalny "Śpiewać każdy może"

Dnia 7 czerwca 2022r. odbył się powiatowy konkurs wokalny pt. "Śpiewać każdy może" zorganizowany przez Miejskie Centrum Kulturalne w Lipnie pod patronatem Burmistrza Miasta Lipna.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie zaśpiewać jedną piosenkę w języku polskim, odpowiednio dostosowaną do wieku i umiejętności wokalnych. Konkurs był podzielony na trzy kategorie wiekowe:

klasy I - III szkoły podstawowej,

klasy IV - VI szkoły podstawowej,

klasy VII, VIII szkoły podstawowej.

Ocenie podlegał dobór repertuaru, umiejętności wokalne oraz ogólny wyraz artystyczny.

Szkołę Podstawową w Wólce godnie reprezentowały trzy uczennice: Maria Abramowicz (kl. IV), Patrycja Koszytkowska (kl. V) i Karolina Bogucka (kl. V), które przygotowywały się do konkursu pod opieką Pani Agnieszki Wykrętowicz.

Mamy zaszczyt poinformować, że III miejsce zdobyła Karolina Bogucka, zaś wyróżnienie uzyskała Patrycja Koszytkowska.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcie przedstawia Karolinę Bogucką

Zdjęcie przedstawia Patrycję KoszytkowskąZdjęcie przedstawia Marię AbramowiczZdjęcie przedstawia uczestników konkursuZdjęcie przedstawia uczestników konkursu

/Anna Smolińska/