Ślubowanie klasy pierwszej

9 listopada odbyła się uroczystość Ślubowania Klasy Pierwszej.

W poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Wólce zostali przyjęci: Filip Ćwirko, Wiktor Gilewski, Wiktor Jędrzejewski, Wiktoria Koszytkowska, Antoni Ozimkowski, Paulina Pietrkiewicz, Jakub Sobociński i Paulina Szpejna. Aby uzyskać ten zaszczytny tytuł, uczniowie musieli zaprezentować zdobyte do tej pory wiadomości i umiejętności oraz wykonać przygotowane przez Samorząd Uczniowski zadania. Po spełnieniu wszystkich warunków pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie, że będą dobrymi ludźmi i dobrymi Polakami.
Nowo upieczeni uczniowie otrzymali życzenia oraz upominki od przybyłych na uroczystość gości: Burmistrza Miasta i Gminy Pana Piotra Wojciechowskiego; Przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Janusza Kozłowskiego, Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Pana Ryszarda Szewczyka, Sekretarza Miasta i Gminy Pana Zbigniewa Małkiewicza, Dyrektora Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej Pana Jerzego Kowalskiego, Kierownika Referatu Oświaty, Zdrowia i Sportu Pani Magdaleny Elwertowskiej, Radnej Pani Marii Krymki, Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Anny Paradowskiej, Wiceprzewodniczących Rady Rodziców Pani Anny Jaskóły i Pani Ewy Cymerman. O swoich podopiecznych nie zapomniał również Bank Spółdzielczy w Skępem.
Klasa Pierwsza wraz z Rodzicami i Wychowawczynią dziękuje wszystkim przybyłym na uroczystość za życzenia i prezenty, a nauczycielom, pracownikom i uczniom szkoły za pomoc w organizacji imprezy.
W trakcie uroczystości wykorzystano sprzęt z programu #LaboratoriaPrzyszłości#.

Ślubowanie