Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 17 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej im. Sejmu RP w Wólce wzięli udział w ogólnopolskiej akcji: Światowy Dzien Tabliczki Mnożenia.

Pod okiem szkolnego koordynatora - pani Anny Smolińskiej uczniowie przygotowywali się na ten dzień od dłuższego czasu. Tworzyli plakaty, przygotowywali losy, rozwiazywali łamigłówki oraz konkurowali o tytuł klasowych Ekspertów Tabliczki Mnozenia. Podczas tegorocznych obchodów uczniowie zorganizowali patrole sprawdzające wiedzę z zakresu tabliczki mnożenia wśród pozostałych uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, jak również udali się w teren, zachęcając napotkane osoby do wzięcia udziału w akcji. Wszystkie osoby, które udzieliły poprawne odpowiedzi otrzymały od uczniów specjalne certyfikaty. Dziękujemy szkolnej i lokalnej społeczności za bardzo pozytywny odbiór i aktywny udział w akcji.

SDTMSDTMSDTMSDTMSDTM

Zdjęcia zostały wykonane aparatem z projektu #LaboratoriaPrzyszłości